1 runda SMT 2021      2021-03-07 11:00:00

Zakończenie sezonu 2020
Zakończenie sezonu 2020 Samochodowych Mistrzostw Tychów odbędzie się 5 marca 2021 r. o godz. 18:30 w Teatrze Małym w Tychach.

fot. RALLYSHOT
fot. RALLYSHOT

Zarząd Automobilklubu Ziemi Tyskiej ma zaszczyt zaprosić na zakończenie sezonu 2020 Samochodowych Mistrzostw Tychów. Zarówno kierowcy, jak i ich piloci otrzymają zaproszenie mailowe oraz to wysłane za pośrednictwem poczty tradycyjnej. Zaproszonych gości prosimy o potwierdzenie obecności na maila biuro@automobilklub.tychy.pl do 1 marca.

Każdy uczestnik wydarzenia jest zobowiązany do bezwzględnego przestrzegania obowiązujących ograniczeń związanych ze stanem epidemii. Zasłanianie ust i nosa podczas całego pobytu w Teatrze jest obowiązkowe. Uczestnicy są zobowiązani także do wypełnienia ankiety, która zostanie wysłana na wskazany adres mailowy i przekazana obsłudze teatru.

Wstęp na teren Teatru Małego będzie możliwy wyłącznie po okazaniu imiennego zaproszenia. Uczestnik Gali Zakończenia Sezonu SMT 2020 zobligowany jest również do zapoznania się i przestrzegania regulaminu, który znajduje się na stronie Teatru Małego w Tychach: www.teatrmaly.tychy.pl

Osoby, które podejrzewają u siebie zakażenie koronawirusem, lub mają objawy choroby, prosimy o zrezygnowanie z udziału w zakończeniu.

  ZOBACZ RÓWNIEŻ


  Image

  Dodane

  18

  Lut

  1. Runda SMT

  W niedzielę 7 marca odbędzie się 1. runda SMT 2021.


  Image

  Dodane

  09

  Lut

  Nowe klasy w SMT

  W sezonie 2021 w Samochodowych Mistrzostwach Tychów pojawią się nowe klasy.


  Projekt i wykonanie : MyWebFactory